KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11611090

nr 1161 1090

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad, olja på tyg, 108x140

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

9.400 kr

måndag 12 februari 2018
kl 20:58:16

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall