KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13602154

nr 1360 2154

Christina Greger

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Christina Greger (f. 1953), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 63x81 cm

Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:24:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christina Greger

Läs mer om Christina Greger