KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757094

nr 1275 7094

Christian Björn Larsen

(1931-1993), Sverige

Oljemålning, Christian Björn Larsen (1931-1993), Sverige. Signerad, daterad 75. Olja på pannå, 49x34 cm

Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:43:14

16/9 17:11:50 1      Vinnande bud

Christian Björn Larsen

Läs mer om Christian Björn Larsen