KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12688030

nr 1268 8030

Caroline af Ugglas

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Caroline af Ugglas (f. 1972), Sverige. Signerad. Olja på duk, 102x153 cm

Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 21:01:06

12/8 20:56:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Caroline af Ugglas

Läs mer om Caroline af Ugglas