KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757129

nr 1275 7129

Carl Månsson

(1892-1976), Sverige

Oljemålning, Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Signerad. Olja på duk, 50x66cm

Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.

Utrop:

100 kr - 300 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:51:25)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:14:15

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Månsson

Läs mer om Carl Månsson