KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757129

nr 1275 7129

Carl Månsson

(1892-1976), Sverige

Oljemålning, Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Signerad. Olja på duk, 50x66cm

Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:14:15

Carl Månsson

Läs mer om Carl Månsson