KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354367

nr 1235 4367

Carl Månsson

(1892-1976), Sverige

Oljemålning, Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Gård, signerad. Olja på duk, 32x48

Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:09:03

14/2 06:40:00 1      100 kr
18/2 18:49:26 2      Vinnande bud

Carl Månsson

Läs mer om Carl Månsson