KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12505557

nr 1250 5557

Carl August Fahlgren

(1819-1905)

Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Vattenkvarn. Signerad CA Fahlgren, daterad 1877. Olja på duk, 54x70 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:50:20

29/4 09:38:09 1      1.000 kr
29/4 19:27:34 2      Vinnande bud