KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354048

nr 1235 4048

Carl-Göran Hagberg

(1922-2001), Sverige

Oljemålning, Carl-Göran Hagberg (1922-2001), Sverige. "Vägen, Fårö". Signerad, daterad -75. Olja på duk, 27x41 cm

Carl-Göran Hagberg, svensk bildkonstnär född 1922, död 2001 .

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:05:40

Carl-Göran Hagberg

Läs mer om Carl-Göran Hagberg