KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316032

nr 1331 6032

Carl-Erik Andersson, interiör. Signerad. Olja på duk, 60x110 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:57:44

28/5 13:58:34 1      Vinnande bud