KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342047

nr 1234 2047

C Julius, "Vikens Hamnen". Signerad, daterad -75. Olja på duk, 60x60

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:53:44