KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12733044

nr 1273 3044

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. "Vinter vid Nybroplan", Nybroplan, Stockholm. Signerad, daterad -05. Olja på duk, 53x64 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:40:57

1/9 17:47:12 1      Vinnande bud
1/9 18:21:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson