KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665266

nr 1266 5266

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, "Sommarmotiv från Bjuråker. Olja på duk, 89x55 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:42:55

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson