KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455567

nr 1245 5567

Bror Elvin Persson, Signerad "Gorthe", skånemotiv. Olja på duk, 40x77

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:18:30

31/3 15:23:39 1      Vinnande bud