KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038429

nr 1303 8429

Bror Belfrage, "Tjäder". Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 55x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:27:54

27/1 20:04:05 1      Vinnande bud