KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038430

nr 1303 8430

Bror Belfrage, "Örn". Signerad, daterad 1942. Olja på duk, 82x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:33:24

27/1 15:00:59 1      Vinnande bud

Kerstin Hörnlund (f. 1940)