KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038430
nr 1303 8430
Bror Belfrage, "Örn". Signerad, daterad 1942. Olja på duk, 82x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:33:24
27/1 15:00:59
Kerstin Hörnlund (f. 1940)