KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509117

nr 1250 9117

Brandtson. Olja på pannå, signerad, 600x76

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:03:35

28/4 00:27:00 1      Vinnande bud