KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354478

nr 1235 4478

Brahm, Eka, signerad. - 45. Olja på pannå, 25x35

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:44:34