KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824589

nr 1382 4589

blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 10x8, yttermått inklusive ram: 31x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 mars 2021
kl 21:05:39