KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13521576

nr 1352 1576

Birger Strååt

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Birger Strååt (f. 1914), Sverige. "Septemberdag Kolmården, Marmorbruket". Signerad, daterad 1980. Olja på duk, 37x45 cm

Birger Strååt, född 1914 i Norrköping, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:58:06

4/10 15:20:02 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Birger Strååt

Läs mer om Birger Strååt