KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385116

nr 1338 5116

Bertil Widbrandt

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Bertil Widbrandt (1914-1988), Sverige. Sträckande svanar. Signerad. Olja på duk, 50x60 ca

Bertil Widbrandt, född 1914, död 1988, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:37:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Widbrandt

Läs mer om Bertil Widbrandt