KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093379

nr 1309 3379

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Stadsmotiv, signerad. Olja på pannå, 58x122 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:56:33

22/2 19:43:37 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg