KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316351

nr 1331 6351

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:21:39

31/5 16:04:47 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg