KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13428119

nr 1342 8119

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad, Barn. Olja på pannå, 70x26 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:42:55

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)