KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195265

nr 1319 5265

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad, Barn. Olja på duk, 66x83 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:11:57

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)