KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038355

nr 1303 8355

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Blommande träd. Signerad. Olja på duk, 33x67 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:32:17

23/1 11:43:11 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg