KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534184

nr 1353 4184

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Allé. Signerad. Olja på duk, 32x97 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 20:12:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg