KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12878218

nr 1287 8218

Bernt Ringqvist

(1917-1966), Sverige

Oljemålning, Bernt Ringqvist (1917-1966), Sverige. Stilleben. Monogramsignerad. Olja på pannå, 33x22 cm

Bernt Ringqvist, svensk bildkonstnär född 1917, död 1966.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:42:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bernt Ringqvist

Läs mer om Bernt Ringqvist