KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12878218

nr 1287 8218

Bernt Ringqvist

(1917-1966), Sverige

Oljemålning, Bernt Ringqvist (1917-1966), Sverige. Stilleben. Monogramsignerad. Olja på pannå, 33x22 cm

Bernt Ringqvist, svensk bildkonstnär född 1917, död 1966.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:42:47

Bernt Ringqvist

Läs mer om Bernt Ringqvist