KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12825576

nr 1282 5576

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Riddarfjärden, signerad. Olja på duk, 37x45 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:28:39

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström