KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12507398

nr 1250 7398

Bernt Ringqvist

(1917-1966), Sverige

Oljemålning, Bernt Ringqvist (1917-1966), Sverige. Rosor. Monogramsignerad, -42. Olja på duk, 54x45 cm

Bernt Ringqvist, svensk bildkonstnär född 1917, död 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:41:49

29/4 20:36:49 1      Vinnande bud

Bernt Ringqvist

Läs mer om Bernt Ringqvist