KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196312

nr 1319 6312

Bengt Söderberg, Mosebacke. Signerad, olja på papper, 15x10 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 13 april 2020
kl 18:57:52