KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027068

nr 1302 7068

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Utsikt mot Nationalmuseum. Signerad. Olja på duk, 24x33 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:56:02

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson