KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163064

nr 1316 3064

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 23x33 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:49:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde