KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095169

nr 1309 5169

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Båt. Signerad, daterad -73, olja på pannå, 10x8 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:23:22

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde