KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506007

nr 750 6007

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Stilleben, signerad, a tergo daterad -1946, pannå: 35x27

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.900 kr

måndag 26 mars 2012
kl 20:00:46

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg