KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506003

nr 750 6003

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Sjölandskap med byggnader, signerad, a tergo daterad -1964, pannå: 46x55

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:41:08

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg