KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506004

nr 750 6004

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Blomstilleben, signerad, a tergo daterad -51, pannå: 55x46

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.100 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:49:55

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg