KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506005

nr 750 6005

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Blomstilleben, signerad, a tergo daterad Beda Löberg, -1958, pannå: 27x40

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:45:30

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg