KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455508

nr 1245 5508

Barend van der Bruggen

(f. 1914)

Oljemålning, Barend van der Bruggen (f. 1914), Strandmotiv, 50x61, signerad. Olja på duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:01:44