KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13184008

nr 1318 4008

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Oljemålning, Axel Olson (1899-1986), Sverige. "Fönster mot trädgården". Signerad, daterad 48, Olja på duk, 32x45 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:33:42

6/4 18:10:51 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson