KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13059020

nr 1305 9020

Axel Nilsson

(1889-1981), Sverige

Oljemålning, Axel Nilsson (1889-1981), Sverige. Vintersjö, Signerad. Olja på duk, 60x40 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:40:03