KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13601171

nr 1360 1171

Axel Lind

(1907-2011), Sverige

Oljemålning, Axel Lind (1907-2011), Sverige. Vinter. Signerad. Olja på duk, 52x66 cm

Axel Lind, svensk målare född i Köpenhamn 1907, död 2011.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:00:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Lind

Läs mer om Axel Lind