KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385276

nr 1338 5276

Axel Hamborn

(1892-1987), Sverige

Oljemålning, Axel Hamborn (1892-1987), Sverige. Marknad. Signerad. Olja på pannå, 21x26 cm

Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:20:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Hamborn

Läs mer om Axel Hamborn