KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374097

nr 1337 4097

Åsa Eriksson, Tivoliparken, Signerad. Olja på duk, 81x70 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:45:02