KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592055

nr 1359 2055

Arthur Gordon. Signerad. Olja på duk, 29x39cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:54:53

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor