KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592055

nr 1359 2055

Arthur Gordon. Signerad. Olja på duk, 29x39cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:54:53