KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12946312

nr 1294 6312

Arne Tegelman

(1907-1981), Sverige

Oljemålning, Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad. Marknad. Olja på duk, 64x49 cm

Arne Tegelman, svensk bildkonstnär född 1907, död 1981.

måndag 2 december 2019
kl 18:37:05

Arne Tegelman

Läs mer om Arne Tegelman