KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969352

nr 1296 9352

Arne Nilsson

(1925-1979), Sverige

Oljemålning, Arne Nilsson (1925-1979), Sverige. Komposition. Ej signerad. Olja på duk, 19x26 cm

Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:05:34

8/12 14:03:44 1      100 kr
8/12 17:35:38 2      Vinnande bud

Arne Nilsson

Läs mer om Arne Nilsson