KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13241009

nr 1324 1009

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, IX 78, "Birdwomen". Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 4 maj 2020
kl 20:22:40

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer