KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13037021

nr 1303 7021

Anshelm Schultzberg

(1862-1945)

Oljemålning, Anshelm Schultzberg (1862-1945), Stockholm. Signerad, daterad 1935, Olja på pannå, 54x71 cm

Anshelm Schultzberg, bildkonstnär född 1862, död 1945.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:58:48

26/1 12:09:54 1      Vinnande bud

Anshelm Schultzberg

Läs mer om Anshelm Schultzberg