KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372459

nr 1337 2459

Anshelm Dahl

(1897-1964), Sverige

Oljemålning, Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad, landskap med stig. Olja på duk, 35x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:05:19

Anshelm Dahl

Läs mer om Anshelm Dahl