KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073455

nr 1307 3455

Anna Munther, "Elin". Signerad, år 1951. Olja på duk, 36x21cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:36:27

16/2 21:02:59 1      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)